Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Ztracená kulka 2

Film, 2022, 100 minuty
Ztracená kulka 2
Geniální mechanik Lino očistil svoje jméno a teď už ho zajímá jenom pomsta. Zkorumpovaní policajti za smrt jeho bráchy i mentora zaplatí!
film Ztracená kulka 2 je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 100 minut. Pekne ostrý akcní thriller. Hrají Alban Lenoir („Francouzská krev“) a Stéfi Celma („Chci mluvit se svým agentem!“). Snímek Ztracená kulka 2 je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Adrenalinový, Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Ztracená kulka 2

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;angličtina;francouzština - Komentář audio stopy;francouzština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;francouzština;polština;ukrajinština

Více podobných Ztracená kulka 2

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Dívka a moře
Houževnatá mladá Australanka si jde odhodlaně za svým snem a musí překonat velký strach, aby jako nejmladší člověk na světě sama obeplula celou zeměkouli.
Stromboli
Trápí ji vzpomínky na nevydařené manželství i hádku s dcerou, a tak radši odjede na dovolenou. Ta se jí ale vymkne z rukou a ona skončí na přísném terapeutickém pobytu.
Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.