Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Zranitelná srdce

Film, 2022, 124 minuty
Zranitelná srdce
Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita.
film Zranitelná srdce je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 124 minut. Strhující a dojemný romantický film, ve kterém mezi Sofií Carson a Nicholasem Galitzinem preskocí jiskra. Snímek Zranitelná srdce je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Sentimentální, Dojemný, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Zranitelná srdce

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština;ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Zranitelná srdce

Toscana

Toscana

(2022)

Into the Wind

Into the Wind

(2022)

Letní úlet

Letní úlet

(2022)

BEAUTY

BEAUTY

(2022)

JJ+E

JJ+E

(2021)

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Bros
Dva nejlepší kamarádi dostanou nečekané zprávy, a vyrazí proto z Jeruzaléma do Krakova na fotbalový zápas v naději, že přitom hodí všechno trable za hlavu.
Stolen
Emotivní drama inspirované skutečnými událostmi, ve kterém se mladá Švédka z kmene Sámů pustí do pátrání po vrahovi, aby si s ním srovnala účty.
Love, Divided
Mladá klavíristka Valentina chce v životě začít znova, vynálezce David odvedle zase nesnáší hluk. A tihle dva se seznámí díky stěně, přes kterou jde všechno slyšet.
Amar Singh Chamkila
Skromný zpěvák z Paňdžábu se svými odvážnými texty proslaví, ale vyvolá i silné pobouření a schytá za ně brutální kritiku. V rozletu ho pak zastaví předčasná smrt.
A Journey
Po zdrcující diagnóze si žena sbalí batoh a místo léčby radši vyrazí s nejbližšími do Tasmánie. Na seznamu má totiž pár snů, které si chce rozhodně splnit.