Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Broken Idol: The Undoing of Diomedes Díaz

Film, 2022, 102 minuty
Broken Idol: The Undoing of Diomedes Díaz
Diomedes Díaz se dostal až na vrchol, ale po obvinění z vraždy fanynky o všechno přišel. Dokument o vzestupu a pádu jednoho z nejslavnějších kolumbijských zpěváků.
film Broken Idol: The Undoing of Diomedes Díaz je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 102 minut. Snímek Broken Idol: The Undoing of Diomedes Díaz je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Temný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herec

Režiséři

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina;španělština - Komentář audio stopy;španělština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;španělština;polština

Více podobných Broken Idol: The Undoing of Diomedes Díaz

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Midnight Express
Americký student Billy Hayes byl v roce 1970 zatčen za pašování dvou kilogramů hašiše z Turecka a před sebou měl až 30 let pobytu v místním vězení.
Mix Me a Person
Mladík čelí obvinění z vraždy policisty, za kterou ho čeká trest smrti. Požádá proto o pomoc manželku svého advokáta, aby mu jako psychiatrička pomohla dokázat nevinu.
Late Edwina Black
Bohatá stařena záhadně zemře a rozjíždí se vyšetřování. Nebude to ale jenom tak, protože každý z jejích blízkých měl nějaký důvod se jí zbavit.
Interrupted Journey
Spisovatel v tvůrčí krizi se rozhodne opustit manželku kvůli bohaté vdané ženě. Po nečekané nehodě ve vlaku je z něho ale rázem hlavní podezřelý z vraždy.