Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Zabiják

Film, 2023, 119 minuty
Zabiják
Po akci, která se fatálně zvrtla, se nájemný vrah pustí do boje se svými zadavateli i sám se sebou a žene se přes hranice za odplatou. Není to prý ale nic osobního…
film Zabiják je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 119 minut. Strhující akcní thriller s Michaelem Fassbenderem v hlavní roli. Režie David Fincher. Snímek Zabiják je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Temný, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Zabiják

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština - Komentář audio stopy;němčina - Komentář audio stopy;angličtina - Komentář audio stopy;angl
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Zabiják

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Champion
Horkokrevný fotbalista má všechno, co si může přát. Po bitce má ale s hraním utrum a pod vedením samotářského profesora se musí naučit, jak přijmout svoje vlastní já.
Vanished into the Night
Táta od rodiny má kvůli rozvodu starostí až nad hlavu. Z jejich domu na samotě pak ale záhadně zmizí obě jeho děti a on musí vyrazit na nebezpečnou misi.
Goyo
Autistický průvodce v muzeu žije podle jasně daných pravidel. Pak se ale zamiluje do kolegyně a bouřlivé emoce, které ještě nikdy nezažil, mu převrátí život naruby.
Beverly Hills Cop: Axel F
Už je to čtyřicet let, co v Beverly Hills nadělal spoušť poprvé. Teď se detroitský polda Axel Foley vrací na místo činu, a při honičkách s padouchy tak bude zase veselo.
Smršť
Prezident země se stane terčem atentátníků. Premiér s místopředsedkyní vlády ale na nic nečekají a okamžitě se začnou přetahovat o moc.