Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

XO, Kitty

Tv-serial, 2023
XO, Kitty
Dohazovačka Kitty míří na střední školu, kam chodívala její máma, která už nežije. Setká se tam se svým klukem, se kterým to táhne na dálku, a nová love story může začít.
tv-serial XO, Kitty je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Anna Cathcart ze seriálu „Všem klukum“ v hlavní roli spinoffu, který se odehrává v Koreji. Dále hrají M. Choi a G. Kim. Snímek XO, Kitty je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Srdcervoucí, Okouzlující, Zvláštní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku XO, Kitty

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polšt
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných XO, Kitty

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Královny Barakudy
Skupina mladých žen z luxusního stockholmského předměstí začne svoje dluhy řešit vykrádáním sousedů. Podle skutečných událostí.
Vortex
Policistovi zemřela žena při podivné nehodě. Chyba ve virtuální realitě mu nabídne možnost s ní promluvit a on se rozhodne, že zkusí incident zvrátit.
Scoop
Známá novinářka se pustí do vyšetřování vraždy jednoho kolegy a v boji za spravedlnost odhalí spletitou síť vztahů mezi policií, médii i zločineckým podsvětím Bombaje.
Turn of the Tide
Ztroskotání lodi plné kokainu na březích ostrova je pro místního mladíka Eduarda riskantní, ale vzrušující příležitost, jak vydělat balík a splnit si všechny sny.
FUBAR
Otec a dcera s překvapením zjistí, že oba tajně pracují pro CIA, a z jejich riskantní mise se tím pádem stane nebezpečně rodinná záležitost.