Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Wednesday

Tv-serial, 2022
Wednesday
Chytrá, sarkastická a tak trochu bezcitná? Wednesday Addamsová vyšetřuje sérii vražd a tu a tam se na Akademii Nevermore s někým spřátelí. Udělá si ale i pár nepřátel.
tv-serial Wednesday je film z edice Netflix Originals z roku 2022. Rozkošne temný seriál od tvurcu „Smallville“ v režii Tima Burtona s Jennou Ortegou („Ty“) v hlavní roli. Snímek Wednesday je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Suchý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Wednesday

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština;ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Wednesday

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Dálnice smrti
Odjet omylem autem, které má v kufru spoustu peněz ukradených z banky? Tyhle tři teď čeká pořádná jízda! A lupič, kterého mají v patách, nebude nejspíš jediný problém.
Tajný život mé sekretářky
Šéf telekomunikací ztratí schopnost rozeznávat tváře a svoji sekretářku si splete s bohatou dědičkou – a ona to nechá zajít hodně daleko.
Snack VS. Chef
Dvanáctka šéfkuchařů v sobě musí probudit vnitřního potravinářského technologa, napodobit oblíbené dobroty a přidat k nim vlastní kreace. Hraje se o 50 000 dolarů.
Romesh Ranganathan: The Cynic
Komik Romesh Ranganathan se vrací do rodného města Crawley v Anglii, kde se rozpovídá o veganství nebo svých dětech a dá nahlédnout i do zákulisí speciálu, který natáčí.
Crime Scene: The Texas Killing Fields
Sérii brutálních vražd, které se odehrály v průběhu několika desetiletí, spojuje zarostlé pole a kus dálnice. Nešťastné rodiny obětí přitom pořád neví, kdo je spáchal.