Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Vzpomínka v mlze

Tv-serial, 2023
Vzpomínka v mlze
Bývalý slavný rocker, kterému závislost na alkoholu zničila paměť i rodinu, se pustí do horečnatého pátrání po pohřešovaném synovi.
tv-serial Vzpomínka v mlze je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Drsný kriminální thriller podle románu Jakuba Zulczyka, ve kterém si zahráli Arkadiusz Jakubik a Przemyslaw Bluszcz. Snímek Vzpomínka v mlze je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Vzpomínka v mlze

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;polština - Komentář audio stopy;polština [Originál];ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Vzpomínka v mlze

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Onmyoji
Minamoto Hiromasa se na honosném císařském dvoře spřátelí s mystikem Abeem Seimeiem a společně začnou řešit spletité případy, které mají co do činění s říší démonů.
Kdo nahradí Chica?
Šéfkuchař luxusní filipínské restaurace upadne do kómatu a osud celého podniku má najednou v rukách jeho oddaná zástupkyně.
Moc peněz
Dva kamarádi zničehonic zbohatnou, ale nečekané štěstí jim rychle zhořkne. Zjistí totiž, že jsou namočení do praní špinavých peněz.
Skoro normální rodina
Na první pohled jsou dokonalá rodina. Děsivá vražda jim ale převrátí život vzhůru nohama a rychle se ukáže, co všechno jsou ochotní jeden pro druhého udělat.
Železničáři: Neznámý příběh Bhópálské tragédie roku 1984
V továrně v indickém Bhópálu dojde ke smrtícímu úniku plynu a odvážní železničáři tváří v tvář nevídané katastrofě riskují při záchraně ostatních vlastní život.