Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Všem klukům: Navždy s láskou

Film, 2021, 115 minuty
Všem klukům: Navždy s láskou
Lara Jean se z rodinného výletu do Koreje vrací k běžným starostem maturantky a pomalu se chystá na vysokou – ať už s Peterem, nebo bez něho.
film Všem klukům: Navždy s láskou je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 115 minut. Tretí pokracování, ve kterém se vrací Lana Condor, Noah Centineo a další. Podle úspešné knižní série od Jenny Han. Snímek Všem klukům: Navždy s láskou je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Okouzlující, Pohodový, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Všem klukům: Navždy s láskou

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština

Více podobných Všem klukům: Navždy s láskou

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT
Dva kamarádi vyrazí z Ostravy do Prahy pro peníze, které vyhráli v loterii. Jenže napakovat se kromě nich chce i někdo další.
Vzestup Želv Ninja: Film
Děsiví tvorové z jiného vesmíru rozpoutají na Zemi peklo a želví kluky čeká zkouška, která pořádně prověří jejich tajemné nindžovské schopnosti.
Drahoušci
Badru doufá, že její prchlivý manžel skončí s pitím a změní se. Jenže on ve vzteku překročí všechny meze a ona s mámou sebere odvahu k pomstě. Nejde to ale úplně hladce.
Svatební sezóna
Rodiče je tlačí do hledání partnera, a tak Asha a Ravi začnou předstírat, že spolu chodí. Hra se ale zvrtne, když se do sebe v létě plném svateb doopravdy zamilují.
Super obří robotí bratři
Handrkování končí a boj může začít! Nestvůry z vesmíru útočí a robotí bratři Bubla a Drsoň se svojí geniální vynálezkyní se musí postavit na obranu planety Země.