Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Close to Home: Murder in the Coalfield

Tv-serial, 2022
Close to Home: Murder in the Coalfield
Detektiv Maik Briegand se vrací do rodného městečka vyšetřit děsivou vraždu. Případ se ale komplikuje a na povrch se navíc derou jeho dávná traumata.
tv-serial Close to Home: Murder in the Coalfield je z roku 2022.. Mišel Maticevic („Exil“) a Odine Johne („Nordland“) jako detektivové, kterí v jednom mestecku vyšetrují desivou vraždu. Tento tv-serial je Drsný, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Close to Home: Murder in the Coalfield

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina - Komentář audio stopy;němčina [Originál];angličtina;polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Close to Home: Murder in the Coalfield

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Královny Barakudy
Skupina mladých žen z luxusního stockholmského předměstí začne svoje dluhy řešit vykrádáním sousedů. Podle skutečných událostí.
Vortex
Policistovi zemřela žena při podivné nehodě. Chyba ve virtuální realitě mu nabídne možnost s ní promluvit a on se rozhodne, že zkusí incident zvrátit.
Scoop
Známá novinářka se pustí do vyšetřování vraždy jednoho kolegy a v boji za spravedlnost odhalí spletitou síť vztahů mezi policií, médii i zločineckým podsvětím Bombaje.
Turn of the Tide
Ztroskotání lodi plné kokainu na březích ostrova je pro místního mladíka Eduarda riskantní, ale vzrušující příležitost, jak vydělat balík a splnit si všechny sny.
Blood & Gold
Ke konci druhé světové války se německý dezertér a mladá žena zapletou do krvavé bitvy s nacisty, kteří hledají dobře ukryté zlato.