Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Turn of the Tide

Tv-serial, 2023
Turn of the Tide
Ztroskotání lodi plné kokainu na březích ostrova je pro místního mladíka Eduarda riskantní, ale vzrušující příležitost, jak vydělat balík a splnit si všechny sny.
tv-serial Turn of the Tide je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Hraje José Condessa, známý z rolí v seriálu „Bem me Quer“ a krátkém filmu „Strange Way of Life“ od Pedra Almodóvara. Snímek Turn of the Tide je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Drsný, Neuctivý, Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Turn of the Tide

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina;polština;portugalština - Komentář audio stopy;portugalština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;portugalština;ukrajinština

Více podobných Turn of the Tide

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Zástěrka
Několik outsiderů nečekaně spojí síly proti nelítostnému, ale silně pověrčivému politikovi, aby se mu společně pomstili odvážnou loupeží.
Píseň banditů
V kraji Gando neplatí žádné zákony. Nelítostní banditi bojují za milovanou vlast a svoje nejbližší a nezastaví se před ničím, i kdyby jim mělo jít o život.
Čtvrteční vdovy
Teresa najde manžela a jeho dva nejlepší přátele mrtvé v luxusní čtvrti, kde žili. Spolu s pravdou o jejich smrti začnou vycházet najevo i temná tajemství.
Nevzdělání
Chtěla se stát influencerkou, ale místo toho se dočkala akorát veřejného ponížení. Nastoupí proto na výšku do jednoho městečka, aby se dostala zpátky na výsluní.
Bernard Tapie je třída
Jak se z nezvykle ambiciózního muže ze skromných poměrů stane kontroverzní osobnost, kterou zná celá Francie? Životopisný film inspirovaný příběhem Bernarda Tapieho.