Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Christmas on Mistletoe Farm

Film, 2022, 103 minuty
Christmas on Mistletoe Farm
Vdovec, který o Vánocích zdědí farmu, si jenom pomalu zvyká na nový život na vesnici. Jeho děti ale potají vymyslí plán, jak tam zůstat navždycky.
film Christmas on Mistletoe Farm je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 103 minut. Vánocní komedie pro celou rodinu od scenáristky a režisérky Debbie Isitt. Hrají S. Garnham, S. Paige a K. Drysdale. Snímek Christmas on Mistletoe Farm je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Pohodový.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Christmas on Mistletoe Farm

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina (Velká Británie) - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Christmas on Mistletoe Farm

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Invitation to a Royal Wedding
Pořadatelé společenských akcí se podělí o podrobnosti ze zákulisí královských svateb, které proběhly před očekávaným sňatkem prince Harryho s Meghan Markle.
Los Intocables contra Al Catone
Gangster Al Catone žene ceny sýru do závratných výšek a myší FBI musí vyslat svoje nejlepší agenty, aby vyhladovělé obyvatele města hlodavců vytáhli z bryndy.
Vánoční koleda: Muzikál
Je Štědrý den a sobecký lichvář Ebenezer Scrooge má už jen jednu noc na to postavit se čelem ke svojí minulosti a změnit tak budoucnost dřív, než bude pozdě.
Model for Murder
Americký námořník vyrazí do Londýna najít snoubenku svého zemřelého bratra a zaplete se přitom do loupeže šperků a vraždy.
Jdi za svým koněm
Žena přesvědčí obyvatele svého městečka ve Walesu, aby jí pomohli vychovat dostihového koně. Jestli má ale vyhrávat prestižní závody, čeká je všechny spousta tvrdé práce.