Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Vánoce na spadnutí

Film, 2022, 95 minuty
Vánoce na spadnutí
Rozmazlená žena z bohaté rodiny po pádu na lyžích ztratí paměť a Vánoce stráví v pozorné péči malé holky a jejího ovdovělého táty, kterému se lepí smůla na paty.
film Vánoce na spadnutí je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 95 minut. Vánocní romantická komedie s Chordem Overstreetem, ve které Lindsay Lohan vyvádí všelijaké skopiciny ve jménu lásky. Snímek Vánoce na spadnutí je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Okouzlující, Srdečný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Vánoce na spadnutí

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polšt
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Vánoce na spadnutí

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Lobola Man
Šikovný dohazovač Ace Ngubeni řeší zatím nejnáročnější případ svojí kariéry. Zastupuje totiž nesmělého klienta a brzy zjistí, že v sázce je mnohem víc než jenom peníze.
Goyo
Autistický průvodce v muzeu žije podle jasně daných pravidel. Pak se ale zamiluje do kolegyně a bouřlivé emoce, které ještě nikdy nezažil, mu převrátí život naruby.
Rodinná aféra
Co je horší než dělat asistentku slavnému herci, který má hvězdné manýry a nebere vás vážně? Zjistit, že je blázen do vaší mámy.
Osudově blízko
Sedmnáctiletý Akito se dozví, že do roka zemře. Zbývající čas proto stráví s jednou nevyléčitelně nemocnou holkou, aby jí zpříjemnil poslední půlrok života.
Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.