Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Už jsi byla na měsíci?

Film, 2015, 110 minuty
Už jsi byla na měsíci?
Módní novinářka odjede na italský venkov prodat svoji farmu. Narazí tam ale na sympatického farmáře a zjistí, o co všechno vlastně v životě přicházela.
film Už jsi byla na měsíci? je z roku 2015. a trvá 110 minut. Tento film je Intimní, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Už jsi byla na měsíci?

Režisér

Více podobných Už jsi byla na měsíci?

Hodnocení zobrazené vedle názvu vychází z průměrného hodnocení na webech Netflix, Moviemeter a IMDB a je číslem v rozmezí 0 až 5.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Laal Singh Chaddha
Upřímně optimistický muž vypráví o svojí životní pouti, lásce a o milnících indických dějin. Adaptace filmu „Forrest Gump“ natočeného v roce 1994.
Stokrát si troufnu
Mladá žena s těžkou úzkostí chce splnit poslední přání svojí nejlepší kamarádky, a tak se pustí do boje se svými démony – a možná dokonce najde lásku.
Hasan Minhaj: Králův šašek
Pokračování oceněného komediálního speciálu „Hasan Minhaj: Návrat ve velkém stylu“, ve kterém se Hasan pustí do témat jako plodnost, otcovství i svoboda projevu.
Neviditelná štěňátka
Ve strašidelném domě žijí tři roztomilí duchové štěňátek. A malý klučina, který se tam s rodinou nastěhuje, by jim rád pomohl proměnit se zpátky v opravdové pejsky.
Plán A, plán B
Upřímná dohazovačka se nastěhuje do kanceláře hned vedle cynického rozvodového právníka. Nemůžou si přijít na jméno, ale časem to mezi nimi začne jiskřit.