Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Yoh! Christmas

Tv-serial, 2023
Yoh! Christmas
Single třicítka Thando si vymyslí, že má přítele, aby jí rodina dala pokoj. Teď má ale 24 dnů na to, aby nějakého sehnala a přivedla ho na Vánoce ukázat.
tv-serial Yoh! Christmas je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Snímek Yoh! Christmas je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Zvláštní, Neuctivý, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Yoh! Christmas

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;angličtina;polština - Komentář audio stopy;zuluština - Koment
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština;zuluština

Více podobných Yoh! Christmas

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.
Zpackaná láska
Zoleka vyrazí do Kapského města, aby tam svého přítele přistihla, jak jí zahýbá. Ten ji ale chtěl požádat o ruku a ona teď bude mít co dělat, aby jejich vztah zachránila.
Tires
Zlepšit péči o zákazníky v otcově autoservisu, rozhýbat kšefty a ještě ukočírovat nezvladatelného bratrance? Tak tenhle smolař si ukrojil pořádný krajíc.
The 8 Show
Osm lidí uvězněných v záhadné osmipatrové budově se zapojí do lákavého, ale nebezpečného pořadu, ve kterém si postupně vydělávají peníze.
Kevin Hart: The Kennedy Center Mark Twain Prize for American Humor
Na milé a veselé akci se sejdou nejslavnější komici, aby vzdali hold Kevinu Hartovi, který získá Cenu Marka Twaina za humor. A přitom na něm nenechají nit suchou.