Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Trigger Warning

Film, 2024, 106 minuty
Trigger Warning
Členka speciálních jednotek se vrátí do rodného města, aby zjistila, proč zemřel její milovaný táta. Při pátrání pak odhalí nebezpečné spiknutí.
film Trigger Warning je film z edice Netflix Originals z roku 2024 a trvá 106 minut. Snímek Trigger Warning je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Brutální, Drsný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Trigger Warning

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Zvukový popis;angličtina - Zvukový popis;angličtina [Originál];polština;ukrajinšti
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Trigger Warning

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Champion
Horkokrevný fotbalista má všechno, co si může přát. Po bitce má ale s hraním utrum a pod vedením samotářského profesora se musí naučit, jak přijmout svoje vlastní já.
Vanished into the Night
Táta od rodiny má kvůli rozvodu starostí až nad hlavu. Z jejich domu na samotě pak ale záhadně zmizí obě jeho děti a on musí vyrazit na nebezpečnou misi.
Goyo
Autistický průvodce v muzeu žije podle jasně daných pravidel. Pak se ale zamiluje do kolegyně a bouřlivé emoce, které ještě nikdy nezažil, mu převrátí život naruby.
Beverly Hills Cop: Axel F
Už je to čtyřicet let, co v Beverly Hills nadělal spoušť poprvé. Teď se detroitský polda Axel Foley vrací na místo činu, a při honičkách s padouchy tak bude zase veselo.
Osudově blízko
Sedmnáctiletý Akito se dozví, že do roka zemře. Zbývající čas proto stráví s jednou nevyléčitelně nemocnou holkou, aby jí zpříjemnil poslední půlrok života.