Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Trochu slunce každý den

Tv-serial, 2023
Trochu slunce každý den
Hodná zdravotní sestra na psychiatrii se snaží vnést pacientům do života záblesk naděje, i když přitom musí překonat spoustu překážek.
tv-serial Trochu slunce každý den je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Snímek Trochu slunce každý den je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Srdečný, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Trochu slunce každý den

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina;korejština - Komentář audio stopy;korejština [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;korejština;polština;ukrajinština

Více podobných Trochu slunce každý den

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Desperate Lies
Čeká dvojčata, ale zvláštní shodou okolností má každé z nich jiného otce. Dlouhé roky se pak snaží udržet celou rodinu pohromadě a svoje tajemství pevně pod pokličkou.
Òlòtūré: Cesta ven
Mladá novinářka v Nigérii předstírá, že je prostitutka, aby odhalila případ korupce. Na cestě do Evropy ale musí bojovat o holý život.
Smršť
Prezident země se stane terčem atentátníků. Premiér s místopředsedkyní vlády ale na nic nečekají a okamžitě se začnou přetahovat o moc.
Supergen
Pět obyčejných lidí z jižního Londýna zjistí, že mají zvláštní schopnosti. Jeden muž je pak musí přimět ke spolupráci, aby mohl zachránit milovanou ženu.
Raising Voices
Studentka ohlásí, že na její střední škole došlo k sexuálnímu napadení. Vyšetřování jí pak převrátí život naruby a její vztahy s ostatními projdou těžkou zkouškou.