Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Trevor Noah: I Wish You Would

Film, 2022, 68 minuty
Trevor Noah: I Wish You Would
Komik Trevor Noah, držitel ceny Emmy, rozjímá nad studiem němčiny, pomlouváním mrtvých, chováním postav v hororech a objednáváním indického jídla ve Skotsku.
film Trevor Noah: I Wish You Would je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 68 minut. V dynamickém a ostrém stand-upu v Torontu Trevor s lehkostí napodobuje ruzné prízvuky a lidi a žádné téma mu není cizí. Snímek Trevor Noah: I Wish You Would je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Vtipný, Neuctivý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herec

Režisér

Více podobných Trevor Noah: I Wish You Would

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Ciao, bratříčku
Odhalený zlodějíček a prodejce padělaných obrazů vezme roha do Los Angeles, kde předstírá, že je příbuzný zesnulého byznysmena, aby se dostal k jeho majetku.
Non è vero ma ci credo
Po sérii krachů si dva kamarádi otevřou vegetariánskou restauraci. Okolnosti je ale donutí předělat ji na steakhouse.
Finalmente sposi
Pár se konečně zasnoubí, začne chystat svatbu a nestačí se divit, jak moc to má stát. Pak ale definitivně zavře obchoďák, kde oba pracují, a jim zbydou jenom dluhy.
Girl Clock!
Tahle čtyřicátnice má hrůzu ze závazků a radši cestuje po světě. Když se ale rozhodne otěhotnět, zlanaří dvě nejlepší kámošky, aby jí pomohly vyzrát na matku přírodu.
Dálnice smrti
Odjet omylem autem, které má v kufru spoustu peněz ukradených z banky? Tyhle tři teď čeká pořádná jízda! A lupič, kterého mají v patách, nebude nejspíš jediný problém.