Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Trese po setmění

Dokumentarni-filmy, 2021, 35 minuty
Trese po setmění
Autoři a hvězdy seriálu „Trese: Strážkyně světů“ probírají filipínský folklór, kterým se inspiroval, počátky jeho komiksové předlohy i dlouhou cestu k animované verzi.
dokumentarni-filmy Trese po setmění je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 35 minut. Snímek Trese po setmění je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento dokumentarni-filmy je Inspirativní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;japonština;polština

Více podobných Trese po setmění

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Freeridge
Z podivné staré krabice se vyvalí spousta smůly i dalších neštěstí a čtveřici teenagerů to úplně změní život. Začnou proto hledat způsob, jak zvrátit letitou kletbu.
Shadowing the Third Man
Dokument o členech filmového štábu, kteří po návratu do Vídně popisují, kde a jak se natáčela klasika žánru noir „The Third Man“. Namluvil John Hurt.
Gunther's Millions
Pes, který má vlastní svěřenecký fond? To ještě nic není! Guntherův výstřední opatrovník si totiž taky žije na vysoké noze a ještě se obklopí dost podivnou sestavou.
Detective Conan: The Culprit Hanzawa
Záhadný podezřelý muž plánuje vraždu, a přestěhuje se proto do města Beika prolezlého zločinem. Parodický spin-off „Detektiva Conana“.
Pamela, a love story
Pamela Anderson vypráví o svojí cestě ke slávě, vrtkavých vztazích i známém skandálu s erotickou nahrávkou. A na přetřes přijdou i její soukromá videa a deníky.