Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Toscana

Film, 2022, 93 minuty
Toscana
Šéfkuchař se z Dánska vypraví do Toskánska prodat podnik po svém otci. Narazí tam ale na ženu, kvůli které přehodnotí svůj přístup k životu i k lásce.
film Toscana je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 93 minut. Romantické drama filmare Mehdiho Avaze, ve kterém hrají Anders Matthesen, Christiana Dell’Anna a Lærke Winther. Snímek Toscana je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Okouzlující, Inspirativní, Pohodový.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Toscana

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;dánština - Komentář audio stopy;dánština [Originál];němčina;angličtina;polština
Titulky: čeština;dánština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Toscana

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Champion
Horkokrevný fotbalista má všechno, co si může přát. Po bitce má ale s hraním utrum a pod vedením samotářského profesora se musí naučit, jak přijmout svoje vlastní já.
Lobola Man
Šikovný dohazovač Ace Ngubeni řeší zatím nejnáročnější případ svojí kariéry. Zastupuje totiž nesmělého klienta a brzy zjistí, že v sázce je mnohem víc než jenom peníze.
Vanished into the Night
Táta od rodiny má kvůli rozvodu starostí až nad hlavu. Z jejich domu na samotě pak ale záhadně zmizí obě jeho děti a on musí vyrazit na nebezpečnou misi.
Desperate Lies
Čeká dvojčata, ale zvláštní shodou okolností má každé z nich jiného otce. Dlouhé roky se pak snaží udržet celou rodinu pohromadě a svoje tajemství pevně pod pokličkou.
Goyo
Autistický průvodce v muzeu žije podle jasně daných pravidel. Pak se ale zamiluje do kolegyně a bouřlivé emoce, které ještě nikdy nezažil, mu převrátí život naruby.