Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Paw Patrol: The Movie

Film, 2021, 88 minuty
Paw Patrol: The Movie
Ryder s odvážnými pejsky po boku vyrazí do města Adventure City, které právě ovládl hamižný starosta Humdinger. Tlapky se totiž hned tak něčeho nezaleknou!
film Paw Patrol: The Movie je z roku 2021. a trvá 88 minut. Dobrodružný film pro celou rodinu podle úspešného seriálu, kde postavy namluvili K. Kardashian, T. Perry nebo J. Kimmel. Tento film je Pohodový, Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Paw Patrol: The Movie

Režisér

Více podobných Paw Patrol: The Movie

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Kleks Academy
Zdánlivě obyčejná holka hledá svého tátu, a přijme proto pozvání na kouzelnou univerzitu. Tu má pod palcem výstřední učitel Kleks.
Ultraman: Rising
Slavný sportovec se neochotně vrací domů, aby po tátovi převzal štafetu, jako Ultraman chránil Tokio před obřími příšerami a stal se legendárním hrdinou.
Pohádky jsou pro děcka 2
Když si jeho matka přivede domů přítele, vyrazí Waldek na odvážnou cestu po Tatrách a hledá otce, kterého nikdy nepoznal.
Thelma the Unicorn
Zpívající poník Thelma se chce proslavit a velký sen si splní tím, že se promění v nablýskaného jednorožce. Brzy ale zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.
Chicken Run: Dawn of the Nugget
Hejno neohrožených slepic spojí síly, aby zachránilo svoje drůbeží soukmenovce před další hrozbou. Tentokrát se něco děsivého chystá na sousední farmě.