Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Třída

Tv-serial, 2023
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
tv-serial Třída je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Strhující dramatický seriál podle úspešného poradu „Elita“, který natocil držitel Národní filmové ceny Ashim Ahluwalia. Snímek Třída je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Třída

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina;hindština - Komentář audio stopy;hindština [Originál];tamilština;telugština
Titulky: čeština;němčina;angličtina (Indie);hindština;polština;ukrajinština

Více podobných Třída

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Vražda v Lauchhammeru
Detektiv Maik Briegand se vrací do rodného městečka vyšetřit děsivou vraždu. Případ se ale komplikuje a na povrch se navíc derou jeho dávná traumata.
Sky High: The Series
Sole se rozhodne převzít nelegální byznys po mrtvém manželovi, aby se co nejlíp postarala o syna. Znamená to ale, že půjde proti vlastnímu otci.
Caught Out: Crime. Corruption. Cricket.
Slavní sportovci, kteří hrají hodně špinavou hru, a novináři na stopě obrovského podvodu. Dokument o skandální korupci v indickém sportu.
Maestro
Jako hlavní hvězda dorazí na hudební festival, který se koná na malebném ostrově. Nečekaně se tam ale zamiluje a zamotá do spletité sítě vztahů mezi místními lidmi.
Dárek do cely č.7
Mentálně postižený otec, kterému odebrali dceru, musí prokázat svoji nevinu. Sedí totiž ve vězení za smrt velitelova dítěte.