Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Sweet Tooth: Chlapec s parožím

Tv-serial, 2021
Sweet Tooth: Chlapec s parožím
Roztomilý kluk, co je napůl člověk a napůl jelen, se s mrzutým chlápkem, který ho vzal pod křídla, vydává hledat nový začátek v nebezpečném postapokalyptickém světě.
tv-serial Sweet Tooth: Chlapec s parožím je film z edice Netflix Originals z roku 2021. Susan a Robert Downey Jr. Snímek Sweet Tooth: Chlapec s parožím je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Zvláštní, Srdečný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Sweet Tooth: Chlapec s parožím

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština

Více podobných Sweet Tooth: Chlapec s parožím

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Gumy, kam se podíváš
Zlepšit péči o zákazníky v otcově autoservisu, rozhýbat kšefty a ještě ukočírovat nezvladatelného bratrance? Tak tenhle smolař si ukrojil pořádný krajíc.
The 8 Show
Osm lidí uvězněných v záhadné osmipatrové budově se zapojí do lákavého, ale nebezpečného pořadu, ve kterém si postupně vydělávají peníze.
Kevin Hart: The Kennedy Center Mark Twain Prize for American Humor
Na milé a veselé akci se sejdou nejslavnější komici, aby vzdali hold Kevinu Hartovi, který získá Cenu Marka Twaina za humor. A přitom na něm nenechají nit suchou.
Thank You, Next
Mladá právnička, která má za sebou bolestný rozchod, skočí po hlavě do chaotického světa moderního randění. A spolehlivou oporou jí přitom budou její nejlepší kamarádi.
Bodkin
Nesourodá parta autorů podcastu chce vypátrat, proč v kouzelném irském městečku před desítkami let zmizelo několik lidí. A na povrch přitom vyplují temná tajemství.