Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Sweet Tooth: Chlapec s parožím

Tv-serial, 2021
Sweet Tooth: Chlapec s parožím
Roztomilý kluk, co je napůl člověk a napůl jelen, se s mrzutým chlápkem, který ho vzal pod křídla, vydává hledat nový začátek v nebezpečném postapokalyptickém světě.
tv-serial Sweet Tooth: Chlapec s parožím je film z edice Netflix Originals z roku 2021. Susan a Robert Downey Jr. Snímek Sweet Tooth: Chlapec s parožím je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Zvláštní, Srdečný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Sweet Tooth: Chlapec s parožím

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština

Více podobných Sweet Tooth: Chlapec s parožím

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Zástěrka
Několik outsiderů nečekaně spojí síly proti nelítostnému, ale silně pověrčivému politikovi, aby se mu společně pomstili odvážnou loupeží.
Píseň banditů
V kraji Gando neplatí žádné zákony. Nelítostní banditi bojují za milovanou vlast a svoje nejbližší a nezastaví se před ničím, i kdyby jim mělo jít o život.
Čtvrteční vdovy
Teresa najde manžela a jeho dva nejlepší přátele mrtvé v luxusní čtvrti, kde žili. Spolu s pravdou o jejich smrti začnou vycházet najevo i temná tajemství.
Nevzdělání
Chtěla se stát influencerkou, ale místo toho se dočkala akorát veřejného ponížení. Nastoupí proto na výšku do jednoho městečka, aby se dostala zpátky na výsluní.
Wrestleři
Jde o diváky, peníze i další kariéru. Dokumentární seriál o tom, jak to noví majitelé wrestlingové organizace plné vycházejících hvězd chtějí pořádně rozjet.