Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

SPRINT

Tv-serial, 2024
SPRINT
Seriál o elitních sprinterech a jejich přípravě na souboj o titul nejrychlejšího člověka planety. Jak se vyrovnají s dotěrnými novináři a tvrdou konkurencí?
tv-serial SPRINT je film z edice Netflix Originals z roku 2024. Snímek SPRINT je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Inspirativní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Zvukový popis;angličtina - Zvukový popis;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných SPRINT

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Receiver
Strhující seriál, který během sezóny 2023 sleduje hráče amerického fotbalu na pozici receivera, jako jsou D. Adams, J. Jefferson, G. Kittle, D. Samuel a A. St. Brown.
The Man with 1000 Kids
Skupina rodin se dozví, že charismatický muž, který si získal jejich důvěru, je jako dárce spermatu otcem stovek nebo možná tisíců dětí po celém světě.
Kaulitz & Kaulitz
Zábavná reality show, ve které nakouknete do soukromí hvězdných dvojčat Toma a Billa Kaulitzových. Podívejte se, jak vypadá jejich každodenní život v LA a v Německu.
AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Cheerleaders
Podívejte se, jak roztleskávačky týmu Dallas Cowboys prožívají úvodní konkurzy, náročné soustředění i celou sezónu. Splní si velký sen a získají vytoužené místo v týmu?
Mindfulness Manual
Taneční rytmus nebo obyčejné malování? Tenhle třídílný dokument zkoumá různé podoby meditace ve světě, který se překotně mění.