Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Soy Rada: Náhodička

Soy Rada: Serendipia
Film, 2021, 69 minuty
Soy Rada: Náhodička
Skvělý argentinský komik Agustín Aristarán alias Soy Rada je zpátky! Tentokrát si bere na přetřes hlavně rodinu a výchovu, ale taky kouzla a hudbu.
film Soy Rada: Náhodička je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 69 minut. Snímek Soy Rada: Náhodička je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Pohodový, Ztřeštěný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herec

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: španělština - Komentář audio stopy;španělština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;španělština;polština

Více podobných Soy Rada: Náhodička

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Freeridge
Z podivné staré krabice se vyvalí spousta smůly i dalších neštěstí a čtveřici teenagerů to úplně změní život. Začnou proto hledat způsob, jak zvrátit letitou kletbu.
Not Another Teen Movie
Bláznivá parodie, ve které se nejlepší hráč středoškolského týmu amerického fotbalu vsadí, že z nadané obrýlené spolužačky udělá královnu maturitního plesu.
It Happened in Paris
Syn milionáře se přestěhuje do Paříže, kde chce studovat umění. Kvůli modelce, do které se tam zakoukal, ale začne předstírat, že je jenom chudý umělec.
Innocents in Paris
Nesourodá skupinka britských turistů vyráží na víkend poveselit se v poválečné Paříži. Užijí si svěží lásky a přátelství, ale taky trochu umění.
Rattle of a Simple Man
Stydlín Percy si vyrazí do Londýna na fotbal a shodou náhod stráví noc s prostitutkou. City, které ho přemůžou, jsou ale opravdové.