Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Soukromá síť: Kdo zabil Manuela Buendíu?

Dokumentarni-filmy, 2021, 100 minuty
Soukromá síť: Kdo zabil Manuela Buendíu?
Proč zemřel Manuel Buendía? A jak byla tehdejší politika propletená s pašováním drog? Detailní pohled na dílo věhlasného mexického novináře a na okolnosti jeho vraždy.
dokumentarni-filmy Soukromá síť: Kdo zabil Manuela Buendíu? je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 100 minut. Natocil Manuel Alcalá (spoluscenárista „Muzea“) a namluvil Daniel Giménez Cacho („FC Cuervos“). Snímek Soukromá síť: Kdo zabil Manuela Buendíu? je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento dokumentarni-filmy je Provokativní, Investigativní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herec

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: španělština - Komentář audio stopy;španělština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;španělština;polština

Více podobných Soukromá síť: Kdo zabil Manuela Buendíu?

Slyšitelně

Slyšitelně

(2021)

Paradox

Paradox

(2018)

Mluvčí

Mluvčí

(2020)

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Midnight Express
Americký student Billy Hayes byl v roce 1970 zatčen za pašování dvou kilogramů hašiše z Turecka a před sebou měl až 30 let pobytu v místním vězení.
The Hitman's Wife's Bodyguard
Divoká bláznivá komedie, ve které se osobní strážce Michael Bryce, nájemný vrah Darius Kincaid a jeho manželka Sonia zapletou do spiknutí nevídaných rozměrů.
Mix Me a Person
Mladík čelí obvinění z vraždy policisty, za kterou ho čeká trest smrti. Požádá proto o pomoc manželku svého advokáta, aby mu jako psychiatrička pomohla dokázat nevinu.
Late Edwina Black
Bohatá stařena záhadně zemře a rozjíždí se vyšetřování. Nebude to ale jenom tak, protože každý z jejích blízkých měl nějaký důvod se jí zbavit.