Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Baby Reindeer

Tv-serial, 2024
Baby Reindeer
Komik v krizi prokáže laskavost ženě, která na tom není zrovna nejlíp. Ta se do něj ale úplně zblázní a převrátí oběma život vzhůru nohama.
tv-serial Baby Reindeer je film z edice Netflix Originals z roku 2024. komik Richard Gadd. Dále hrají Jessica Gunning („The Outlaws“) a Nava Mau („Waking Hour“). Snímek Baby Reindeer je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Neobvyklý, Psychologický, Temný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Baby Reindeer

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Zvukový popis;angličtina (Velká Británie) - Zvukový popis;angličtina [Originál];po
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Baby Reindeer

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Gangs of Galicia
Ukazuje se, že její zavražděný otec vedl dvojí život. Mladá právnička touží po pomstě, a tak se vetře do drogového kartelu v Galicii a pronikne až k jeho šéfovi.
Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.
Mysteries of the Terracotta Warriors
Hrobku prvního čínského císaře střežily tisíce terakotových vojáků. Podívejte se na jejich příběh vyčtený z archeologických nálezů a oživený působivými rekonstrukcemi.
Hierarchie
Čušinskou střední má pod palcem úzká a pečlivě vybraná skupinka studentů. Pevnou nadvládu nad školním světem jim ale naruší nový tajnůstkářský spolužák.
Zpackaná láska
Zoleka vyrazí do Kapského města, aby tam svého přítele přistihla, jak jí zahýbá. Ten ji ale chtěl požádat o ruku a ona teď bude mít co dělat, aby jejich vztah zachránila.