Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

The Signal

Tv-serial, 2024
The Signal
Příbuzní nezvěstné astronautky se zoufale snaží přijít na kloub jejímu záhadnému zmizení. To, co zjistí, může ale ohrozit je i celou planetu.
tv-serial The Signal je film z edice Netflix Originals z roku 2024. Napínavé drama o velké záhade, ve kterém hrají Florian David Fitz („100 vecí“) a Peri Baumeister („Krvave rudé nebe“). Snímek The Signal je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Psychologický, Napínavý, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku The Signal

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;němčina [Originál];angličtina;polština - Komentář audio stopy
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných The Signal

1899

1899

(2022)

Manifest

Manifest

(2022)

Milé dítě

Milé dítě

(2023)

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Blame the Game
Pia vytáhne nového přítele Jana ke kamarádům na tradiční herní večírek. Nečekaně ale dorazí i její bývalý partner a bude z toho pořádné drama.
Desperate Lies
Čeká dvojčata, ale zvláštní shodou okolností má každé z nich jiného otce. Dlouhé roky se pak snaží udržet celou rodinu pohromadě a svoje tajemství pevně pod pokličkou.
Òlòtūré: Cesta ven
Mladá novinářka v Nigérii předstírá, že je prostitutka, aby odhalila případ korupce. Na cestě do Evropy ale musí bojovat o holý život.
Smršť
Prezident země se stane terčem atentátníků. Premiér s místopředsedkyní vlády ale na nic nečekají a okamžitě se začnou přetahovat o moc.
Supergen
Pět obyčejných lidí z jižního Londýna zjistí, že mají zvláštní schopnosti. Jeden muž je pak musí přimět ke spolupráci, aby mohl zachránit milovanou ženu.