Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Šťastně až do smrti

Film, 2022, 105 minuty
Šťastně až do smrti
Tenká hranice mezi láskou a nenávistí se prolomí, když žena odhalí manželovu nevěru. Oba pak podniknou extrémní kroky, aby získali, co chtějí.
film Šťastně až do smrti je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 105 minut. Film podle románu „Štastne až do smrti“ od Anny Ekberg. V hlavních rolích Dar Salim a Sonja Richter. Snímek Šťastně až do smrti je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Temný, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Šťastně až do smrti

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: dánština - Komentář audio stopy;dánština [Originál];němčina;angličtina;polština
Titulky: čeština;dánština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Šťastně až do smrti

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Rodinná rošáda
U Walkerových je před Vánoci všechno vzhůru nohama. Kvůli vzácnému nebeskému úkazu se totiž rodiče octnou v tělech svých náctiletých dětí, ze kterých jsou naopak dospělí.
Onmyoji
Minamoto Hiromasa se na honosném císařském dvoře spřátelí s mystikem Abeem Seimeiem a společně začnou řešit spletité případy, které mají co do činění s říší démonů.
Kdo nahradí Chica?
Šéfkuchař luxusní filipínské restaurace upadne do kómatu a osud celého podniku má najednou v rukách jeho oddaná zástupkyně.
Moc peněz
Dva kamarádi zničehonic zbohatnou, ale nečekané štěstí jim rychle zhořkne. Zjistí totiž, že jsou namočení do praní špinavých peněz.
Istanbul, poslední výzva
Po náhodném setkání na letišti čeká ženatého muže a vdanou ženu v New Yorku vzrušující noc plná touhy a pokušení, na kterou nikdy nezapomenou.