Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Šťastně až do smrti

Film, 2022, 105 minuty
Šťastně až do smrti
Tenká hranice mezi láskou a nenávistí se prolomí, když žena odhalí manželovu nevěru. Oba pak podniknou extrémní kroky, aby získali, co chtějí.
film Šťastně až do smrti je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 105 minut. Film podle románu „Štastne až do smrti“ od Anny Ekberg. V hlavních rolích Dar Salim a Sonja Richter. Snímek Šťastně až do smrti je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Temný, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Šťastně až do smrti

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: dánština - Komentář audio stopy;dánština [Originál];němčina;angličtina;polština
Titulky: čeština;dánština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Šťastně až do smrti

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Vlk viking
Dívka se po přestěhování do nového města stane svědkyní bizarní vraždy na večírku, kterého se zúčastní. Navíc začne mít podivné vize a nezvyklé touhy.
Dívka a moře
Houževnatá mladá Australanka si jde odhodlaně za svým snem a musí překonat velký strach, aby jako nejmladší člověk na světě sama obeplula celou zeměkouli.
Stromboli
Trápí ji vzpomínky na nevydařené manželství i hádku s dcerou, a tak radši odjede na dovolenou. Ta se jí ale vymkne z rukou a ona skončí na přísném terapeutickém pobytu.
Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.