Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Family Switch

Film, 2023, 105 minuty
Family Switch
U Walkerových je před Vánoci všechno vzhůru nohama. Kvůli vzácnému nebeskému úkazu se totiž rodiče octnou v tělech svých náctiletých dětí, ze kterých jsou naopak dospělí.
film Family Switch je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 105 minut. V tomhle komediálním trháku hrají Jennifer Garner, Ed Helms, Emma Myers a Brady Noon. Snímek Family Switch je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Pohodový.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Family Switch

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polšt
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Family Switch

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Heartbreak Agency
Skeptický novinář neochotně zajde na sezení pro lidi se zlomeným srdcem, aby o něm mohl napsat článek, a nakonec se tam zakouká do okouzlující terapeutky.
Players
Sportovní novinářka má celý arzenál balicích her a umí si je užít, jenže pak se nečekaně zamiluje. Co teď, když nestačí skórovat, ale je potřeba dát do hry srdce?
A Soweto Love Story
Má tři syny, ale žádný nechce o ženění ani slyšet. V zoufalství proto slíbí svůj dům tomu, kdo do toho praští jako první, a závod k oltáři může začít.
Kill Me If You Dare
Výhra v loterii manželskému páru štěstí nepřinese. Oba okamžitě začnou plánovat, jak toho druhého sprovodit ze světa a shrábnout celý balík.
WILL
Za druhé světové války si dva mladí policisté z Antverp musí vybrat, jestli budou nacistickým okupantům pomáhat, nebo se jim postaví.