Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Rising Impact

Tv-serial, 2024
Rising Impact
Profi golfistka náhodou zjistí, že talentovaný třeťák by jí mohl na greenu směle konkurovat. A jeho cesta za titulem velkého šampiona tak může začít.
tv-serial Rising Impact je film z edice Netflix Originals z roku 2024. Tento tv-serial je Provokativní, Inspirativní, Ztřeštěný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Rising Impact

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina;japonština - Zvukový popis;japonština [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;japonština;polština;ukrajinština

Více podobných Rising Impact

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Osudově blízko
Sedmnáctiletý Akito se dozví, že do roka zemře. Zbývající čas proto stráví s jednou nevyléčitelně nemocnou holkou, aby jí zpříjemnil poslední půlrok života.
Garouden: The Way of the Lone Wolf
Džuzo Fudžimaki je na útěku před spravedlností. Vyděrači ho ale přinutí zúčastnit se nelegálního turnaje, kde se v souboji na život a na smrt utká s nejlepšími bojovníky.
T・P BON
Bon se omylem zaplete do případu časové hlídky. Musí proto s agentkou Ream zachránit život nevinným lidem v minulosti a stane se přitom svědkem historických událostí.
City Hunter
Ryo Saeba je nenapravitelný sukničkář a soukromé očko s výjimečnou muškou. Když mu někdo zabije parťáka, pustí se s pomocí jeho dcery do pátrání po vrahovi.
The Grimm Variations
Antologie šesti příběhů s ponurou zápletkou, které odhalují temnou stránku lidské touhy. Podle klasických pohádek bratří Grimmů.