Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Rebeka

Film, 2020, 123 minuty
Rebeka
Muž si na svoje působivé sídlo přivede novou manželku, která ale musí bojovat se zlověstnou správkyní a všudypřítomným stínem jeho zesnulé první ženy.
film Rebeka je film z edice Netflix Originals z roku 2020 a trvá 123 minut. Lily James, Armie Hammer a Kristin Scott Thomas v psychologickém thrilleru podle románu Daphne du Maurier. Snímek Rebeka je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Hrůzostrašný, Napínavý, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Rebeka

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština

Více podobných Rebeka

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Rising Impact
Profi golfistka náhodou zjistí, že talentovaný třeťák by jí mohl na greenu směle konkurovat. A jeho cesta za titulem velkého šampiona tak může začít.
Mahárádža
Podle skutečného soudního případu, ve kterém odvážný novinář odhalí nemorální chování váženého duchovního vůdce.
Gangs of Galicia
Ukazuje se, že její zavražděný otec vedl dvojí život. Mladá právnička touží po pomstě, a tak se vetře do drogového kartelu v Galicii a pronikne až k jeho šéfovi.
Trigger Warning
Členka speciálních jednotek se vrátí do rodného města, aby zjistila, proč zemřel její milovaný táta. Při pátrání pak odhalí nebezpečné spiknutí.
Kleks Academy
Zdánlivě obyčejná holka hledá svého tátu, a přijme proto pozvání na kouzelnou univerzitu. Tu má pod palcem výstřední učitel Kleks.