Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Rafa Márquez: El Capitán

Film, 2024, 82 minuty
Rafa Márquez: El Capitán
Slavný mexický obránce vzpomíná na vítězství a prohry na fotbalovém hřišti i mimo něj. Ve velmi otevřené zpovědi prozradí, o čem sní a co ho žene pořád dál.
film Rafa Márquez: El Capitán je film z edice Netflix Originals z roku 2024 a trvá 82 minut. Snímek Rafa Márquez: El Capitán je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Inspirativní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina;španělština (Latinská Amerika) - Zvukový popis;španělština (Latinská Amerika) [Originál];
Titulky: čeština;němčina;angličtina;španělština (Latinská Amerika);polština;ukrajinština

Více podobných Rafa Márquez: El Capitán

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Accidental Twins
Strhující dokument o dvou párech jednovaječných dvojčat z Kolumbie, které zaměnili v porodnici. V dospělosti pak spolu tihle kluci řeší svoji minulost i novou identitu.
AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Cheerleaders
Podívejte se, jak roztleskávačky týmu Dallas Cowboys prožívají úvodní konkurzy, náročné soustředění i celou sezónu. Splní si velký sen a získají vytoužené místo v týmu?
Black Barbie
Jak vlastně vznikla první černošská Barbie od Mattela? Lví podíl na tom mají tři odvážné ženy černé pleti, které navrhly panenku, která vypadala stejně jako ony.
Outstanding: A Comedy Revolution
Vtipný a milý dokument o historii stand-upu v komunitě LGBTQ+, ve kterém zazní příběhy ze života slavných komiků a komiček.
Mysteries of the Terracotta Warriors
Hrobku prvního čínského císaře střežily tisíce terakotových vojáků. Podívejte se na jejich příběh vyčtený z archeologických nálezů a oživený působivými rekonstrukcemi.