Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Raël: Mimozemský prorok

Tv-serial, 2024
Raël: Mimozemský prorok
Dokumentární seriál o kontroverzní sektě, která propojila náboženství s fenoménem UFO. Zazní v něm rozhovory se stoupenci, kritiky i se samotným Raëlem.
tv-serial Raël: Mimozemský prorok je film z edice Netflix Originals z roku 2024. Snímek Raël: Mimozemský prorok je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Kontroverzní, Provokativní, Investigativní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Režiséři

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;francouzština - Komentář audio stopy;francouzština [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;francouzština;polština;ukrajinština

Více podobných Raël: Mimozemský prorok

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Cheerleaders
Podívejte se, jak roztleskávačky týmu Dallas Cowboys prožívají úvodní konkurzy, náročné soustředění i celou sezónu. Splní si velký sen a získají vytoužené místo v týmu?
Mindfulness Manual
Taneční rytmus nebo obyčejné malování? Tenhle třídílný dokument zkoumá různé podoby meditace ve světě, který se překotně mění.
Under Paris
V Paříži se v řece objeví obří žralok a může z toho být nevídaný masakr. Zasáhnout proto musí jedna vědkyně, která se přitom snaží vyrovnat s nedávnou tragédií.
Hitler and the Nazis: Evil on Trial
Strhující dokumentární seriál, který mapuje vzestup, vládu a pád Adolfa Hitlera a nacistů od doby před druhou světovou válkou přes holokaust až po Norimberský proces.
Dancing for the Devil: The 7M TikTok Cult
Tanečníci z TikToku se nechají vlákat do správcovské firmy a její církve. Ukáže se ale, že její zakladatel má máslo na hlavě a že je všechno úplně jinak.