Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Prison Playbook

Tv-serial, 2017
Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.
tv-serial Prison Playbook je film z edice Netflix Originals z roku 2017. V tomto korejském dramatu ve stylu „Orange is the New Black“ hraje Krystal Jung z populární korejské skupiny f(x). Tento tv-serial je Vtipný, Drsný, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Snímek Prison Playbook na webu IMDB

Hodnocení: 8,4 z 10

Baseball pitcher Kim Je-hyeok becomes a convict overnight after being sent to prison for defending his sister from a sexual assault, days before he was due to fly to the US to join the Boston Red Sox.

Herci ve snímku Prison Playbook

Více podobných Prison Playbook

Hodnocení zobrazené vedle názvu vychází z průměrného hodnocení na webech Netflix, Moviemeter a IMDB a je číslem v rozmezí 0 až 5.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Vražda v Lauchhammeru
Detektiv Maik Briegand se vrací do rodného městečka vyšetřit děsivou vraždu. Případ se ale komplikuje a na povrch se navíc derou jeho dávná traumata.
Sky High: The Series
Sole se rozhodne převzít nelegální byznys po mrtvém manželovi, aby se co nejlíp postarala o syna. Znamená to ale, že půjde proti vlastnímu otci.
Maestro
Jako hlavní hvězda dorazí na hudební festival, který se koná na malebném ostrově. Nečekaně se tam ale zamiluje a zamotá do spletité sítě vztahů mezi místními lidmi.
Rana Naidu
Rana Naidu má mezi bohatými a slavnými pověst schopného muže, co vyřeší každý problém. Život mu ale silně zkomplikuje otec, který se vrátí z vězení.
Zrazená víra: Když nic není svaté
Dokumentární seriál podle děsivé skutečnosti, který vypráví příběh čtyř samozvaných proroků z Koreje a ukazuje, kam až může zajít slepá víra.