Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Prázdný svět

Film, 2021, 107 minuty
Prázdný svět
Tři dospívající holky se vydají hledat štěstí do uzavřené komunity, kterou vede charismatický vůdce a ve které spolu lidi nesmí randit.
film Prázdný svět je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 107 minut. Snímek Prázdný svět je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Osudový, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Prázdný svět

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina;indonéština - Komentář audio stopy;indonéština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;indonéština;polština

Více podobných Prázdný svět

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Vlk viking
Dívka se po přestěhování do nového města stane svědkyní bizarní vraždy na večírku, kterého se zúčastní. Navíc začne mít podivné vize a nezvyklé touhy.
Dívka a moře
Houževnatá mladá Australanka si jde odhodlaně za svým snem a musí překonat velký strach, aby jako nejmladší člověk na světě sama obeplula celou zeměkouli.
Stromboli
Trápí ji vzpomínky na nevydařené manželství i hádku s dcerou, a tak radši odjede na dovolenou. Ta se jí ale vymkne z rukou a ona skončí na přísném terapeutickém pobytu.
Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.