Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Práce: Co děláme celé dny

Tv-serial, 2023
Práce: Co děláme celé dny
Někdo prostě jen potřebuje výplatu. Pro jiného je to poslání. Dokumentární seriál zkoumá, jaký význam má v dnešní turbulentní době pro moderní Američany práce.
tv-serial Práce: Co děláme celé dny je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Snímek Práce: Co děláme celé dny je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Investigativní, Jemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herec

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Práce: Co děláme celé dny

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

FUBAR
Otec a dcera s překvapením zjistí, že oba tajně pracují pro CIA, a z jejich riskantní mise se tím pádem stane nebezpečně rodinná záležitost.
XO, Kitty
Dohazovačka Kitty míří na střední školu, kam chodívala její máma, která už nežije. Setká se tam se svým klukem, se kterým to táhne na dálku, a nová love story může začít.
McGREGOR FOREVER
Vzrušující dokumentární seriál o závratné kariéře zápasníka ve smíšených bojových uměních Conora McGregora, který se proslavil brutalitou i prostořekými komentáři.
Mulligan
V téhle satirické komedii mimozemšťani zničí skoro celou Zemi a pár lidí, co přežilo, se z trosek snaží vybudovat lepší Ameriku.
Missing: Dead or Alive?
Podívejte se, jak policie z amerického státu Jižní Karolína horečnatě pátrá po lidech, kteří zmizeli za dost znepokojivých okolností.