Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Beverly Hills Cop: Axel F

Film, 2024, 117 minuty
Beverly Hills Cop: Axel F
Už je to čtyřicet let, co v Beverly Hills nadělal spoušť poprvé. Teď se detroitský polda Axel Foley vrací na místo činu, a při honičkách s padouchy tak bude zase veselo.
film Beverly Hills Cop: Axel F je film z edice Netflix Originals z roku 2024 a trvá 117 minut. Snímek Beverly Hills Cop: Axel F je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Výbušný, Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Beverly Hills Cop: Axel F

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština - Zvukový popis;němčina - Zvukový popis;angličtina - Zvukový popis;angličtina [Originál];pol
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Beverly Hills Cop: Axel F

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Lobola Man
Šikovný dohazovač Ace Ngubeni řeší zatím nejnáročnější případ svojí kariéry. Zastupuje totiž nesmělého klienta a brzy zjistí, že v sázce je mnohem víc než jenom peníze.
Blame the Game
Pia vytáhne nového přítele Jana ke kamarádům na tradiční herní večírek. Nečekaně ale dorazí i její bývalý partner a bude z toho pořádné drama.
Rodinná aféra
Co je horší než dělat asistentku slavnému herci, který má hvězdné manýry a nebere vás vážně? Zjistit, že je blázen do vaší mámy.
Trigger Warning
Členka speciálních jednotek se vrátí do rodného města, aby zjistila, proč zemřel její milovaný táta. Při pátrání pak odhalí nebezpečné spiknutí.
Inheritance
Umřel jim zazobaný strejda, se kterým se nestýkali. Aby se ale dostali k dědictví, musí nejdřív vyřešit spoustu spletitých hádanek, které na ně v jeho vile čekají.