Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Postcards

Tv-serial, 2024
Postcards
Svobodná matka z Nigérie vyrazí do Indie na lékařskou prohlídku. Všem lidem, na které cestou narazí, přitom změní život.
tv-serial Postcards je film z edice Netflix Originals z roku 2024. Pohodový seriál, ve kterém hrají Sola Sobowale, Richard Mofe-Damijo (RMD), Tobi Bakre, Rahama Sadau a Nancy Isime. Snímek Postcards je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Srdečný, Pohodový, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Postcards

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina - Zvukový popis;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Postcards

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Gangs of Galicia
Ukazuje se, že její zavražděný otec vedl dvojí život. Mladá právnička touží po pomstě, a tak se vetře do drogového kartelu v Galicii a pronikne až k jeho šéfovi.
Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.
Hierarchie
Čušinskou střední má pod palcem úzká a pečlivě vybraná skupinka studentů. Pevnou nadvládu nad školním světem jim ale naruší nový tajnůstkářský spolužák.
Eric
Zoufalý otec s houževnatým policajtem hledá v ulicích New Yorku 80. let svého devítiletého syna. Musí přitom ale najít hlavně sám sebe.
The Life You Wanted
Gloria je po tranzici konečně šťastná a chce se usadit. Pak se ale objeví dávná kamarádka s nečekanou zprávou, která jí převrátí život vzhůru nohama.