Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Playlist

Tv-serial, 2022
Playlist
Fiktivní příběh o švédském podnikateli v moderních technologiích, který s partnery vymyslí legální streamovací platformu a převrátí tím hudební průmysl vzhůru nohama.
tv-serial Playlist je film z edice Netflix Originals z roku 2022. Hrají Edvin Endre, Christian Hillborg, Ulf Stenberg, Joel Lützow, Gizem Erdogan, Janice Kavander a Hanna Ardéhn. Snímek Playlist je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Intelektuální.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Playlist

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina;polština;švédština - Komentář audio stopy;švédština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;švédština;ukrajinština

Více podobných Playlist

Diorama

Diorama

(2022)

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Freeridge
Z podivné staré krabice se vyvalí spousta smůly i dalších neštěstí a čtveřici teenagerů to úplně změní život. Začnou proto hledat způsob, jak zvrátit letitou kletbu.
Sense and Sensibility
Tváří v tvář chudobě, která je čeká po otcově smrti, se musí tři sestry spolehnout na velkorysost druhých. Adaptace románu Jane Austen.
My Son the Fanatic
Parvez emigroval z Pákistánu do Anglie, kde se mu ale začne rozpadat manželství a jeho syn se tam navíc dá k islámským fundamentalistům.