Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

The Swimmers

Film, 2022, 135 minuty
The Swimmers
Dvě sestry to z válkou zničené Sýrie dotáhnou až na olympijské hry v Riu v roce 2016 a na téhle riskantní cestě prokážou pevné odhodlání i skvělou plaveckou techniku.
film The Swimmers je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 135 minut. Skutecný príbeh o triumfu zrozeném z válecných sutin v režii držitelky ceny BAFTA Sally El Hosaini. Hrají sestry Issovy. Snímek The Swimmers je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Inspirativní, Srdečný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku The Swimmers

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština;ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných The Swimmers

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Einstein a bomba
Co se dělo po Einsteinově útěku z nacistického Německa? Ponořte se do mysli tohohle génia v dokumentárním dramatu plném archivních záběrů, kde zazní i jeho vlastní slova.
The Vince Staples Show
Rapper a herec Vince Staples, který je celkem slavný a nemá úplně hluboko do kapsy, řeší slasti i strasti každodenního života v rodném městě The Beach.
House of Ninjas
Tahle obyčejná rozhádaná rodina kdysi všem naháněla hrůzu. Kvůli vážnému nebezpečí ale musí tihle slavní nindžové znova do akce jako za starých časů.
Popel
Bohatá vdaná žena najde nevydaný román, díky kterému prožije opojné dobrodružství i nebezpečnou aférku. Její život už ale nikdy nebude jako dřív.
Vražedný paradox
Obyčejný mladík zabije neznámého muže a nezůstane jenom u toho. Mazaný detektiv ho pak vtáhne do hry na kočku a na myš, která jako by neměla konce.