Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Pelé

Dokumentarni-filmy, 2021, 108 minuty
Pelé
Na pozadí bouřlivých dějin Brazílie se odvíjí mimořádné životní osudy talentovaného fotbalisty, ze kterého se stal národní hrdina. Dokument o legendárním Pelém.
dokumentarni-filmy Pelé je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 108 minut. V dokumentu z dílny režiséra Kevina Macdonalda se objeví Zagallo, Rivellino, Juca Kfouri, Gilberto Gil a další. Snímek Pelé je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento dokumentarni-filmy je Inspirativní, Intimní, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herec

Režiséři

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina (Velká Británie) - Komentář audio stopy;polština;brazilská portugalština - Koment
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;brazilská portugalština

Více podobných Pelé

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Champion
Horkokrevný fotbalista má všechno, co si může přát. Po bitce má ale s hraním utrum a pod vedením samotářského profesora se musí naučit, jak přijmout svoje vlastní já.
Desperate Lies
Čeká dvojčata, ale zvláštní shodou okolností má každé z nich jiného otce. Dlouhé roky se pak snaží udržet celou rodinu pohromadě a svoje tajemství pevně pod pokličkou.
Kaulitz & Kaulitz
Zábavná reality show, ve které nakouknete do soukromí hvězdných dvojčat Toma a Billa Kaulitzových. Podívejte se, jak vypadá jejich každodenní život v LA a v Německu.
The Accidental Twins
Strhující dokument o dvou párech jednovaječných dvojčat z Kolumbie, které zaměnili v porodnici. V dospělosti pak spolu tihle kluci řeší svoji minulost i novou identitu.
Black Barbie
Jak vlastně vznikla první černošská Barbie od Mattela? Lví podíl na tom mají tři odvážné ženy černé pleti, které navrhly panenku, která vypadala stejně jako ony.