Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Parchant s ďáblem v těle

Tv-serial, 2022
Parchant s ďáblem v těle
Jeho otec má jako nechvalně známý čaroděj na svědomí brutální masakr. On teď mezi dvěma znesvářenými klany hledá svoje místo i neobyčejné schopnosti.
tv-serial Parchant s ďáblem v těle je film z edice Netflix Originals z roku 2022. Snímek Parchant s ďáblem v těle je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Brutální, Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Parchant s ďáblem v těle

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina (Velká Británie) - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Parchant s ďáblem v těle

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Freeridge
Z podivné staré krabice se vyvalí spousta smůly i dalších neštěstí a čtveřici teenagerů to úplně změní život. Začnou proto hledat způsob, jak zvrátit letitou kletbu.
It Happened in Paris
Syn milionáře se přestěhuje do Paříže, kde chce studovat umění. Kvůli modelce, do které se tam zakoukal, ale začne předstírat, že je jenom chudý umělec.
Innocents in Paris
Nesourodá skupinka britských turistů vyráží na víkend poveselit se v poválečné Paříži. Užijí si svěží lásky a přátelství, ale taky trochu umění.
Mix Me a Person
Mladík čelí obvinění z vraždy policisty, za kterou ho čeká trest smrti. Požádá proto o pomoc manželku svého advokáta, aby mu jako psychiatrička pomohla dokázat nevinu.