Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Paradox

Film, 2018, 73 minuty
Paradox
Neil Young and his band of outlaws sow seeds of strange mischief and musical wonder under Western skies in this dreamlike film by Daryl Hannah.
film Paradox je film z edice Netflix Originals z roku 2018 a trvá 73 minut. Tento film je Intelektuální.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Snímek Paradox na webu IMDB

Hodnocení: 3,9 z 10

Paradox is a movie starring Neil Young, Lukas Nelson, and Micah Nelson. A group of outlaws search for a mountain treasure and experience the supernatural powers of a full moon.

Herci ve snímku Paradox

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál]
Titulky: němčina;angličtina;polština

Více podobných Paradox

Žák

Žák

(2021)

Hodnocení zobrazené vedle názvu vychází z průměrného hodnocení na webech Netflix, Moviemeter a IMDB a je číslem v rozmezí 0 až 5.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Bros
Dva nejlepší kamarádi dostanou nečekané zprávy, a vyrazí proto z Jeruzaléma do Krakova na fotbalový zápas v naději, že přitom hodí všechno trable za hlavu.
Stolen
Emotivní drama inspirované skutečnými událostmi, ve kterém se mladá Švédka z kmene Sámů pustí do pátrání po vrahovi, aby si s ním srovnala účty.
Amar Singh Chamkila
Skromný zpěvák z Paňdžábu se svými odvážnými texty proslaví, ale vyvolá i silné pobouření a schytá za ně brutální kritiku. V rozletu ho pak zastaví předčasná smrt.
A Journey
Po zdrcující diagnóze si žena sbalí batoh a místo léčby radši vyrazí s nejbližšími do Tasmánie. Na seznamu má totiž pár snů, které si chce rozhodně splnit.
Midsummer Night
Carina svolá celou rodinu na tradiční oslavu letního slunovratu. Najevo ale začnou vycházet dávná tajemství a z příjemné události se rychle stane noční můra.