Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Osudné pokušení

Tv-serial, 2023
Osudné pokušení
Vdaná profesorka se zaplete do vášnivé aférky s mladším chlapíkem. Nebezpečná hra ale skončí tragicky a ona se musí vyrovnat se zradou od těch nejbližších.
tv-serial Osudné pokušení je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Thriller režiséra Stevena Pillemera („Neohrožení“), kde hrají Kgomotso Christopher, Prince Grootboom a Thapelo Mokoena. Snímek Osudné pokušení je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Smyslný, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Osudné pokušení

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina (Jihoafrická republika);polština;ukrajinština

Více podobných Osudné pokušení

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Lobola Man
Šikovný dohazovač Ace Ngubeni řeší zatím nejnáročnější případ svojí kariéry. Zastupuje totiž nesmělého klienta a brzy zjistí, že v sázce je mnohem víc než jenom peníze.
Òlòtūré: Cesta ven
Mladá novinářka v Nigérii předstírá, že je prostitutka, aby odhalila případ korupce. Na cestě do Evropy ale musí bojovat o holý život.
Smršť
Prezident země se stane terčem atentátníků. Premiér s místopředsedkyní vlády ale na nic nečekají a okamžitě se začnou přetahovat o moc.
Gangs of Galicia
Ukazuje se, že její zavražděný otec vedl dvojí život. Mladá právnička touží po pomstě, a tak se vetře do drogového kartelu v Galicii a pronikne až k jeho šéfovi.
Joko Anwar's Nightmares and Daydreams
Sbírka sedmi psychologických a vzájemně propojených sci-fi příběhů, ve kterých scenárista a režisér Joko Anwar zkoumá nadpřirozené jevy.