Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Opuštěný

Tv-serial, 2022
Opuštěný
Dlouhé roky byli spolu, ale pak se jeho přítel znenadání odstěhoval. A tak musí newyorský realitní makléř po čtyřicítce začít od nuly a znovu se vrátit k randění.
tv-serial Opuštěný je film z edice Netflix Originals z roku 2022. Romantická komedie od D. Stara („Sex ve meste“) a J. Richmana („Taková moderní rodinka“). Hraje Neil Patrick Harris. Snímek Opuštěný je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Afektovaný, Vtipný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Opuštěný

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Opuštěný

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Velká voda
Na Vratislav se v roce 1997 valí ničivá povodeň a radní nemají moc času. Společně s vědci musí jednat a každé jejich rozhodnutí může mít obrovské důsledky.
Paolo Guerrero: Spravedlnost pro kapitána
Hvězdný fotbalista Paolo Guerrero z Peru měl pár měsíců před mistrovstvím světa pozitivní test na kokain, a tak se pouští do tvrdé právní bitvy. Podle skutečného příběhu.
Neviditelná štěňátka
Ve strašidelném domě žijí tři roztomilí duchové štěňátek. A malý klučina, který se tam s rodinou nastěhuje, by jim rád pomohl proměnit se zpátky v opravdové pejsky.
Lidé a hry
Od starobylých rituálů až k byznysu, ve kterém se točí miliardy dolarů. Dokumentární seriál o tom, kde se na světě vzaly hry a sporty a jak se měnily. Provází Idris Elba.
Entergalactic
Ctižádostivý umělec Jabari lavíruje mezi úspěchem a láskou. Přestěhoval se totiž do vysněného bytu na Manhattanu, kde mu do oka padla holka odvedle.