Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Od nuly

Tv-serial, 2022
Od nuly
Umělkyně se v Itálii zamiluje do kuchaře a vydá se s ním na cestu plnou lásky, bolesti, vytrvalosti a naděje přes několik kontinentů, napříč různými kulturami.
tv-serial Od nuly je film z edice Netflix Originals z roku 2022. Romantické drama podle pametí Tembi Locke, ve kterém to porádne jiskrí. Hrají Zoe Saldaña a Eugenio Mastrandrea. Snímek Od nuly je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Intimní, Srdečný, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Od nuly

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština;ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Od nuly

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Freeridge
Z podivné staré krabice se vyvalí spousta smůly i dalších neštěstí a čtveřici teenagerů to úplně změní život. Začnou proto hledat způsob, jak zvrátit letitou kletbu.
Gunther's Millions
Pes, který má vlastní svěřenecký fond? To ještě nic není! Guntherův výstřední opatrovník si totiž taky žije na vysoké noze a ještě se obklopí dost podivnou sestavou.
Princess Power
Kéž by se všem na světě žilo líp! To si přejí i princezny z Ovocných říší borůvek, kiwi, ananasu a malin, a tak spojí síly a pustí se do díla.