Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Victim/Suspect

Film, 2023, 95 minuty
Victim/Suspect
Žena na policii ohlásí, že se stala obětí znásilnění. Dočká se ale jenom obvinění, že si to celé vymyslela. Mladá novinářka pak odhalí, že to není ojedinělý případ.
film Victim/Suspect je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 95 minut. Novinárka a držitelka Emmy Rachel de Leon vyšetruje sérii sexuálních napadení, po kterých celí obvinení samy obeti. Snímek Victim/Suspect je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Investigativní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Victim/Suspect

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

ROAD TO ROMA
Režisér Alfonso Cuarón vzpomíná na svoje dětství, na detaily z té doby a vysvětluje kreativní rozhodnutí, která formovala jeho Oscarem oceněný film „ROMA“.
Miss Americana
V tomhle obsáhlém dokumentu se Taylor Swift ujímá role skladatelky a interpretky – a taky ženy, která dokáže využít moc svého hlasu naplno.
Night on Earth: Shot in the Dark
V tomhle pohledu do zákulisí uvidíte, jak museli kameramani po celém světě šplhat, potápět se a mrznout, aby pro dokument získali doposud nevídané noční scény.
Sergio
Hlavní postavou dojemného dokumentu je Sergio Vieira de Mello, charismatický vysoký komisař OSN pro lidská práva, kterého v Iráku zabili teroristi.
Anna Nicole Smith: Neznáte mě
Tenhle dokument vás provede životem Anny Nicole Smith z pohledu jejích nejbližších – od největší modelingové slávy až po tragickou smrt.