Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Neymar: Dokonalý chaos

Tv-serial, 2022
Neymar: Dokonalý chaos
Fanoušci po celém světě ho zbožňují, kritici ho zase nemůžou vystát. Neymar promluví o strastech i slastech svého osobního života i úžasné fotbalové kariéry.
tv-serial Neymar: Dokonalý chaos je film z edice Netflix Originals z roku 2022. Dokumentární seriál, ve kterém promluví i slavní fotbalisti Lionel Messi, Kylian Mbappé a David Beckham. Snímek Neymar: Dokonalý chaos je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Snímek Neymar: Dokonalý chaos na webu IMDB

Hodnocení: 7 z 10

Beloved worldwide but also a lightning rod for critics, Neymar shares the highs and lows of his personal life and brilliant football career.

Herec

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;polština;Brazilská portugalština – dabing;brazilsk
Titulky: čeština;němčina;angličtina;evropská španělština;polština;brazilská portugalština

Více podobných Neymar: Dokonalý chaos

Hodnocení zobrazené vedle názvu vychází z průměrného hodnocení na webech Netflix, Moviemeter a IMDB a je číslem v rozmezí 0 až 5.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Receiver
Strhující seriál, který během sezóny 2023 sleduje hráče amerického fotbalu na pozici receivera, jako jsou D. Adams, J. Jefferson, G. Kittle, D. Samuel a A. St. Brown.
The Man with 1000 Kids
Skupina rodin se dozví, že charismatický muž, který si získal jejich důvěru, je jako dárce spermatu otcem stovek nebo možná tisíců dětí po celém světě.
SPRINT
Seriál o elitních sprinterech a jejich přípravě na souboj o titul nejrychlejšího člověka planety. Jak se vyrovnají s dotěrnými novináři a tvrdou konkurencí?
Kaulitz & Kaulitz
Zábavná reality show, ve které nakouknete do soukromí hvězdných dvojčat Toma a Billa Kaulitzových. Podívejte se, jak vypadá jejich každodenní život v LA a v Německu.
AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Cheerleaders
Podívejte se, jak roztleskávačky týmu Dallas Cowboys prožívají úvodní konkurzy, náročné soustředění i celou sezónu. Splní si velký sen a získají vytoužené místo v týmu?