Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Nepoznané: Roboti zabijáci

Film, 2023, 70 minuty
Nepoznané: Roboti zabijáci
Co se stane, když o životě a smrti začne rozhodovat pouhý stroj? Dokument o úskalích použití umělé inteligence v armádě.
film Nepoznané: Roboti zabijáci je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 70 minut. Snímek Nepoznané: Roboti zabijáci je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Investigativní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Nepoznané: Roboti zabijáci

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Iluze na prodej: Podvod jménem Generace Zoe
Dokument o vzestupu a pádu argentinské firmy Generation Zoe. Tahle síť, která nabízela duchovní koučink, byla ve skutečnosti jenom zástěrka pro nehorázný podvod.
Power
Dokument o neznámé historii americké policie, který si klade důležitou otázku k zamyšlení. Jsou mocnější lidi, nebo policie?
Ze života levhartů
Přírodopisný dokument, ve kterém filmový štáb zblízka sleduje úžasnou cestu dvou levhartích mláďat životem od prvních dnů po narození až do dospělosti.
The Guardian of the Monarchs
V lesích mexického státu Michoacán žijí miliony motýlů monarchů. Za jejich ochranu neúnavně bojoval aktivista Homero Gómez, který ale jednoho dne prostě zmizel.
Finále: Útok na Wembley
Anglie má konečně šanci na velké fotbalové zlato. Šest tisíc fanoušků bez vstupenek ale před finále Eura vtrhne na stadion ve Wembley a nechá za sebou spoušť.