Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Best. Christmas. Ever!

Film, 2023, 81 minuty
Best. Christmas. Ever!
Osud jim nadělil společné Vánoce, ale Charlotte se nějak nezdá, že by Jackiin život mohl být až tak idylický, jak na první pohled vypadá. A rozhodne se to všem dokázat!
film Best. Christmas. Ever! je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 81 minut. Svátecní komedie v režii Mary Lambert („Vánocní hrad“), ve které si zahráli Heather Graham a Brandy Norwood. Snímek Best. Christmas. Ever! je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Sentimentální, Pohodový.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Best. Christmas. Ever!

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polšt
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Best. Christmas. Ever!

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Rodinná rošáda
U Walkerových je před Vánoci všechno vzhůru nohama. Kvůli vzácnému nebeskému úkazu se totiž rodiče octnou v tělech svých náctiletých dětí, ze kterých jsou naopak dospělí.
Svatba nesvatba
Alex s Evou se rozhodnou říct si svoje ano na místě, kde se poprvé potkali. Na cestě k oltáři je ale zdrží řada vtipných nedorozumění.
Nečekám, že mi někdo uvěří
Spisovatel, který se má stěhovat do Barcelony, se zaplete s nebezpečnými zločinci a jeho kariéra i celý život se zničehonic začnou odvíjet podle úplně nového scénáře.
Leo
Leo
Hudební komedie o dospívání a posledním roce na základce z pohledu ještěrky Lea, který žije ve třídě v teráriu. Hlavní postavu namluvil Adam Sandler.
Kryptotrumf
Podvodník, který zoufale shání peníze, a žena s pořádným balíkem v kryptoměnách? Tihle dva si podezřele rychle padli do noty. Otázka ale zní, kdo nakonec obere koho.